Bohaterowie


Jennifer, 18 lat
Rodzice kupili jej dom na 18 urodziny. Ma prawo jazdy i zbiera na samochód. Chodzi do II klasy technikum. Ma trzech najlepszych przyjaciół: Zayna, Lily i Harry'ego. (Nie zna Zayna na początku opowiadania). Nie lubi gdy ktoś się spóźnia, odmawia jej i mówi jej co ma robić.Liliana, 18 lat
Mieszka z rodzicami w centrum Londynu. Jest najlepszą przyjaciółką Jennifer. Była kiedyś z Harrym, ale nie wyszło im i teraz również się przyjaźnią. Chodzi z Jennifer do klasy. Jej delikatne rysy twarzy to tylko pozory, lubi być wredna i stanowcza.Zayn, 20 lat
Mieszka sam, jest niezależny od nikogo. Chodzi jednak do szkoły ze swoimi przyjaciółmi. Jest w IV klasie technikum. Pociąga go Jennifer i czasami lubią się trochę zabawić.Harry, 19 lat
Mieszka z mamą i jej facetem, chociaż nie lubi przebywać w domu. Chodzi do III klasy technikum. Razem z przyjaciółmi lubią imprezować.
 Louis, 23 lata; Liam, 22 lata; Niall, 20 lata
Dobrzy kumple Zayna i Harry'ego. Louis dysponuje wieloma rodzajami narkotyków, jest dilerem. Liam i Niall tylko rozwożą i sprzedają. Mieszkają razem w niewielkim domu. Utrzymują się z dilerki i nielegalnych wyścigów, poza tym kradną. Mają wiele znajomości.
Ashley, 18 lat
Przyjaciółka Louisa (czyt. Sypia z nim i się przyjaźnią). Wydaje się być nieśmiała, ale wystarczy wkręcić ją w towarzystwo i się otwiera. Stara się utrzymywać dobre stosunki ze wszystkimi, lecz są chwile kiedy Jennifer się na nią denerwuje (mimo, że tego nie pokazuje). Ashley pojawia się w 17 rozdziale.

Emily, 41 lata
Mama Jennifer. 
Jest sympatyczna i stara się nie być surową matką. Ma dwójkę dzieci, jednak one nie wiedzą o swoim istnieniu. Do czasu... Emily pojawia się w 12 rozdziale.
Christopher, 41 lat
Ojciec Jennifer. Jest miły i tolerancyjny, ale ma również swoje zasady. Tylko Jenny jest jego córką. Chris pojawia się w 12 rozdziale.
Jesy, 18 lat
Pojawia się jako znajoma Zayna. Trudno powiedzieć czy przeszkadza, czy pomaga Jenn. Lubi rozkazywać ludziom, bo chce, by było po jej myśli. Jesy pojawia się w 35 rozdziale.Christina, 19 lat
Jest 'na pół' siostrą Harry'ego. Jest pozytywna i przyjacielska. Całą paczkę poznaje dopiero dzięki Niallowi. Christy pojawia się w 56 rozdziale.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz